O firmie

Działalność rozpoczęliśmy w październiku 1987 roku jako jedna z pierwszych prywatnych firm działających w dziedzinie geodezji i kartografii. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie we współpracy z licznymi klientami zarówno indywidualnymi jak i instytucjonalnymi pozwala nam dobrze zrozumieć potrzeby naszych klientów i oferować rozwiązania w pełni spełniające ich oczekiwania.

Nasze doświadczenie zawodowe, nowoczesny sprzęt pomiarowy firmy LEICA i oprogramowanie do tworzenia map numerycznych pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zgodne z obowiązującymi przepisami i standardami.

Nasza firma wykonuje szeroki zakres usług geodezyjnych, w szczególności mapy do celów projektowych i planistycznych (zarówno w formie tradycyjnej jak i numerycznej), podziały nieruchomości, dokumentacja do celów prawnych, pomiary realizacyjne i powykonawcze, pomiary inwentaryzacyjne, badanie odkształceń i przemieszczeń budowli, pomiary zasiewów do dopłat rolniczych, oraz wiele innych usług wykonywanych na życzenie naszych klientów, wymagających precyzyjnego wyznaczenia lokalizacji, odległości i powierzchni